Bike Maraton Wisła 2017

Bike Maraton Wisła 2017Piękne widoki w każdą stronę :)Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Brenna HOBBYWariant zjazdu (lub podjazdu) z Błatniej.

W przypadku wyjazdu unika się "ruchomych kamiennych schodów" w drodze granią na Błatnią.Bike Atelier Maraton - Ustroń 2017

Bike Atelier Maraton - Ustroń 2017Wyjazd z Brennej Bukowej. Żółtym szlakiem odchodzącym od ulicy Węgierski (asfalt), przez Przełęcz Karkoszczonka, na Beskid, Węgierski, Kotarz i Polanę Jaworową.

Szczególnie ładne widoki pomiędzy szczytami Węgierskiego i Kotarzanagrywane z gimbalemFragment trasy. Zjazd przez wąwóz Zimny Dół.(2K)

Cały wyścig, dystans MINI, start z 4 sektoraBike Atelier MTB Maraton 2018 - Brenna PRO, część pierwsza

<p>Trasy Bike Atelier MTB Maraton 2018 - Brenna PRO zdecydowanie należy do wymagających, zarówno patrząc z perspektywy umiejętności technicznych, jak i wytrzymałości organizmu. Na dystansie PRO zostało przewidzianych ponad 2000 metrów przewyższeń na dystansie 50 km.</p> <p>W kilku miejscach spotkacie podjazdy o kącie nachylenia około 30 stopni, z kolei na zjazdach przeważać będą szybkie, szutrowe odcinki. Jak na Beskidy przystało nie może również zabraknąć odcinków z luźno usypanymi kamieniami. Całość w 90 procentach przebiegać będzie przez tereny leśne.</p> <p>Start będzie zlokalizowany w centrum Brennej. Rywalizacja rozpocznie się drogą asfaltową, ale już po kilometrze pojawi się pierwszy podjazd w stronę Błatniej. Na wysokości schroniska rozpoczyna się malowniczy singiel. W Jaworzu zlokalizowany będzie bufet. Nie ma jednak mowy o odpoczynku, ponieważ kolejnym etapem będzie wspinaczka na Szyndzielnię.</p> <p>Ze szczytu trasa prowadzi szerokimi krętymi szutrami aż do Szczyrku, skąd zawodnicy skierują się w pobliże Beskid Sport Areny. Kolejne szczyty to Węgierski z bardzo trudnym podjazdem i Kotarz. Po szybkim zjeździe do Brennej Hołcyny pojawi się jeszcze jeden podjazd pod Stary Groń. Po zdobyciu szczytu trzeba będzie pokonać stromy zjazd w kierunku mety z finiszem na wałach Bennicy.</p> <p>Trasa w Brennej pozwoli zawodnikom na walką z samym sobą, a jej pokonanie na pewno sprawi każdemu ogromną satysfakcję.</p>(2K)

Kraksa na starcie. Cały wyścig, dystans MINI, start z 4 sektoracały wyścig, dystans MINI