interactive video routes

Pętla Arłamów - Kwaszenina - Trasa Niebieska


Trasa rowerowa: Hotel Arłamów - Trasa Niebieska - 13.9 km. Na trasie: widok na Połoninki Arłamowskie, Kwaszenina.

Po wyjeździe z terenu Hotelu Arłamów czeka nas krótki (500 m) stromy zjazd a następnie wymagający podjazd (500 m), po którym dojeżdżamy do drogi głównej i skręcamy w prawo w kierunku Ustrzyk Dolnych. Po lewej stronie zostawiamy lotnisko dla helikopterów oraz piękny widok na Połoninki Arłamowskie. Czeka nas teraz 6 km zjazdu tą drogą i docieramy do Kwaszeniny, przejeżdżamy przez tę miejscowość poruszając się główną drogą aż po przebyciu ok. 1 km i wyjeździe z tej miejscowości przejeżdżamy przez most, za którym na skrzyżowaniu skręcamy w prawo w drogę prowadzącą do leśniczówki. Po przebyciu łagodnym podjazdem ok 2,5 km i minięciu 2 kompleksów zabudowań docieramy do leśnej krzyżówki dróg asfaltowych. Skręcamy w prawo na skrzyżowaniu i po ok 1,5 km docieramy do drogi głównej Kwaszenina-Arłamów, gdzie skręcamy w lewo i po 3 kilometrowym podjeździe docieramy do Arłamowa.

Pętla Arłamów - Trójca - Trasa Zielona


Trasa rowerowa: Hotel Arłamów - Trasa Zielona - 36.5 km. Na trasie: widok na Połoninki Arłamowskie, Makowa,Posada Rybotycka, rzeka Wiar, Trójca,Wille Arłamów-Trójca, Jamna Górna i Dolna.

Po wyjeździe z terenu Hotelu Arłamów czeka nas krótki (500 m) stromy zjazd a następnie wymagający podjazd (500 m), po którym dojeżdżamy do drogi głównej i skręcamy w lewo w kierunku Przemyśla. Po prawej lewej stronie zostawiamy lotnisko dla helikopterów oraz piękny widok na Połoninki Arłamowskie. Czeka nas teraz 10 km zjazdu tą drogą i docieramy do Makowej, Przejeżdżamy przez tę miejscowość mijając po prawej stronie kilka sklepów. Po minięciu kościoła oraz przejeździe przez most dojeżdżamy do skrzyżowania na którym skręcamy w lewo w kierunku Posady Rybotyckiej. Czeka nas teraz 10 km płaski odcinek jazdy wzdłuż rzeki Wiar. Po minięciu Rybotycz i Posady Rybotyckiej dojeżdżamy do skrzyżowania, na którym skręcamy w lewo kierując się na Arłamów – Trójcę. Po 3 km docieramy do Trójcy, gdzie mieści się kompleks Wille Arłamów-Trójca. Opuszczamy tę miejscowość i wzdłuż potoku Jamna poruszamy się przez tereny nieistniejących miejscowości Jamna Górna i Dolna. W latach trzydziestych ubiegłego wieku zamieszkiwało tutaj ok 1700 osób. Po lewej stronie widoczne wzniesienie, na którym można zobaczyć pozostałości po cerkwi oraz cmentarz. Po przejechaniu ok 10 km docieramy do drogi głównej Kwaszenina-Arłamów, gdzie skręcamy w lewo i po 3 kilometrowym podjeździe docieramy do Arłamowa.

Pętla Arłamów - Wojtkowa - Trasa Czerwona


Trasa rowerowa: Hotel Arłamów - Trasa Czerwona 31.2 km. Na trasie: widok na Połoninki Arłamowskie, Kwaszenina, Jureczkowa, Wojtkówka, Wojtkowa, Grąziowa.

Po wyjeździe z terenu Hotelu Arłamów czeka nas krótki (500 m) stromy zjazd a następnie wymagający podjazd (500 m), po którym dojeżdżamy do drogi głównej i skręcamy w prawo w kierunku Ustrzyk Dolnych. Po lewej stronie zostawiamy lotnisko dla helikopterów oraz piękny widok na Połoninki Arłamowskie. Czeka nas teraz 6 km zjazdu tą drogą i docieramy do Kwaszeniny. Przejeżdżamy przez tę miejscowość poruszając się główną drogą i po pokonaniu dwóch podjazdów docieramy do Braniowa. Stąd czeka nas zjazd do drogi wojewódzkiej w miejscowości Jureczkowa, gdzie skręcamy w prawo. Drogą wojewódzką przejeżdżamy przez miejscowości Wojtkówka oraz Wojtkowa i po około 7 km skręcamy w prawo (znak Trójca 10 km). Po przejechaniu niecałych 2 km dojeżdżamy do miejscowości Grąziowa i zjeżdżamy w prawo z drogi głównej. Przez ok 6,5 km jedziemy przez niezamieszkałą i dziką dolinę. Dojeżdżamy do krzyżówki, na której wykonujemy skręt w lewą stronę. Przez niecałe 2 km jedziemy prosto aż dojedziemy do drogi głównej między Jureczkową a Arłamowem. Skręcamy w lewo i do Hotelu pozostało nam już jedynie niecałe 3 km podjazdu.

Hotel Arłamów Trasa Narciarska 1, Snowboard


1

Hotel Arłamów Trasa Narciarska 1


1

Hotel Arłamów Trasa Narciarska 1, Jazda z Instruktorem


1

Arłamów Wyciąg Narciarski 1


1

© Copyright 2017-2018 Vivamus - All Rights Reserved