interactive video routes

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference****

Check our routes

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference****


Miejsce, które zachwyca o każdej porze roku!

Z jednej strony malownicze otoczenie beskidzkiej doliny, delikatnie szumiący potok i górskie szlaki tuż za progiem. Z drugiej – piękne wnętrza, Łaźnie Zdrojowe, 13 gabinetów SPA i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych w hotelowym Kids Clubie.

Położony u stóp Jaworzyny Krynickiej ekskluzywny 4- gwiazdkowy Hotel Czarny Potok to najlepszy dowód na to, że luksus i natura mogą tworzyć harmonijną całość. Na Gości czeka 236 komfortowych pokoi, restauracje, Chata Góralska, wielopoziomowy Mini Golf, prywatna plaża oraz sale konferencyjne doskonałe do organizacji konferencji, wesel, urodzin i innych imprez okolicznościowych.

Położony 900 m od wyciągu narciarskiego jest idealnym miejscem na wypoczynek dla miłośników „białego szaleństwa” oraz wspinaczek górskich. Krynica-Zdrój to jeden z najnowocześniejszych i największych kurortów narciarskich w Polsce z Jaworzyną na czele ale też z wieloma innymi nowo wybudowanymi i zmodernizowanymi wyciągami, trasami do nart biegowych czy snowparkami.

Poza sezonem zimowym Krynica i okolice przyciągają widokowymi szlakami turystycznymi, licznymi trasami rowerowymi i oczywiście pijalniami i źródłami wód leczniczych. W hotelu Czarny Potok dostępna jest wypożyczalnia rowerów (w tym elektrycznych) - 20 rowerów w tym 5 dla dzieci - 4 rowery elektryczne Eco Bike - 35 sztuk kasków (S, M, L) oraz stojaki na rowery przed hotelem.

Our routes


Krynica i okolice dysponują niezliczoną ilością możliwości spędzenia czasu na rowerze.

Trasy zadowolą zarówno amatorów jak i rowerzystów bardziej profesjonalnych, nie bez przyczyny wszakże to właśnie okolice Krynicy i sama miejscowość znalazły się na trasie wyścigu Tour de Pologne.

Quick access to some of the routes

Our location

Gallery

We prepared for you

  • Wypożyczalnia rowerów
  • 20 rowerów w tym elektryczne i dla dzieci
  • Kaski rowerowe (S, M, L)
  • Stojaki na rowery przed hotelem
  • Wielopoziomowy Mini Golf
  • Prywatna plaża
Address

Czarny Potok 65
33-380 Krynica-Zdrój

Contact us

Email: [email protected]
Phone: +48 18 530 30 00

Links

www page

© Copyright 2017-2019 Vivamus - All Rights Reserved