interactive video routes

Ośrodek Jałowcówka

Check our routes

Pięknie położony, przyjazny dla rowerzystów


Ośrodek Jałowcówka w samym sercu Beskidów to miejsce stworzone do aktywnego wypoczynku i regeneracji sił!

Nasz ośrodek położony jest w Koszarawie na styku województw śląskiego i małopolskiego, u podnóża Jałowca (1111 m.n.p.m.) wchodzącego w skład Pasma Przedbabiogórskiego w Beskidzie Żywieckim. Z naszej posesji można wyjść bezpośrednio do lasu, skąd rozpoczynają się szlaki piesze i rowerowe. W ośrodku będziecie mogli skorzystać z wielu aktywności oraz z dostosowanych do indywidualnych potrzeb treningów pod okiem trenera personalnego. Zapraszamy cały rok na trekkingi, dogtrekkingi, canicross, rowerowe enduro, oraz bikejoring. W sezonie zimowym wskakujcie z nami na narty, snowboard, spróbujcie skituringu i dogtouringu.

Our routes


Wybraliśmy dla Państwa szlaki rowerowe, które mamy nadzieję dostarczą wielu wrażeń. Opisy zawierają szczegółowe informacje, mapy, wykresy, zdjęcia i video.

Przygotowaliśmy wybór najciekawszych naszym zdaniem tras rowerowych, które spełniają oczekiwania rowerzystów o różnym poziomie zaawansowania. Nasze trasy rowerowe zostały dobrane również w taki sposób, aby były łatwo dostępne z naszego hotelu. Do każdej trasy znajdą Państwo materiały, które oprócz opisu zawierają interaktywną prezentację szlaku składającą się z video, mapy, wykresów, informacji o miejscach na trasie - punkty widokowe, trudności, miejsca do biwakowania, gastronomia. Po wybraniu trasy można pobrać ślad GPS w postaci pliku GPX, który można wgrać do mobilnej nawigacji na telefonie.

Quick access to some of the routes

Our location

Gallery

We prepared for you

  • mapy szlaków
  • przechowalnia rowerów
  • sauna
Address

Koszarawa 497
34-332 Koszarawa

Contact us

Email: [email protected]
Phone: +48 506-163-155

Links

www page

© Copyright 2017-2019 Vivamus - All Rights Reserved