interactive video routes

Gmina Krynica-Zdrój

Check our routes


Jeżeli aktywnie to tylko w Krynicy-Zdroju

Krynica-Zdrój jest jednym z najbardziej znanych kurortów, określanych mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”. Położona jest w Beskidzie Sądeckim na wysokości 560-620 m n.p.m. w malowniczych dolinach Kryniczanki i jej dopływów, Krynicę-Zdrój otaczają wzgórza Góry Parkowej i pasmo Jaworzyny Krynickiej.

Krynica-Zdrój to miejsce aktywnego wypoczynku dla osób w każdym wieku. W zimie czekają tu na Ciebie bardzo dobrze przygotowane trasy narciarskie na Jaworzynie Krynickiej, która posiada najdłuższą oświetloną trasę w Polsce, stoki narciarskie z wyciągiem krzesełkowym na Słotwinach, Słotwinach Arena, przy wyciągu Henryk w centrum miasta oraz dwa wyciągi w sąsiadującym Tyliczem: Master Ski i Tylicz Ski. Dla miłośników narciarstwa biegowego czekają nowo otwarte trasy.

Ale Krynica to nie tylko narty… Lodowisko gdzie można przez cały rok bez względu na aurę pościgać się na łyżwach oraz przeżywać emocje podczas meczy hokejowych. Tuż obok poczujesz wiatr we włosach zjeżdżając na saneczkach kilometrową sankostradą. Nawet rozgrywki golfowe w Krynicy-Zdroju nie stanowią problemu na 18 dołkowym Mini Golf Parku. Dla poszukujących mocniejszych wrażeń polecamy Krynicki Park Linowy oferujący trasy od najłatwiejszych dla najmłodszych do trasy extreme dla naprawdę wymagających. Jeśli chcesz poczuć się jak Robert Kubica to Tor Gokartowy w Tyliczu spełni Twoje oczekiwania. Dla kobiet mamy fitness, step, zumbę, aqua aerobic pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów. Nie sposób na koniec nie wspomnieć o licznych szlakach Beskidu Sądeckiego dostarczających niesamowitych wrażeń bardziej i mniej wytrawnym amatorom pieszych wypraw. Trasy te są przystosowane do uprawiania nordic walking oraz kolarstwa górskiego.

Our routes


Wybraliśmy dla Państwa szlaki rowerowe, które mamy nadzieję dostarczą wielu wrażeń. Opisy zawierają szczegółowe informacje, mapy, wykresy, zdjęcia i video.

Z pośród ogromnej ilości tras rowerowych dostępnych w okolicach Krynicy-Zdrój wybraliśmy kilka propozycji. Do każdej trasy znajdą Państwo materiały, które zawierają interaktywną prezentację szlaku składającą się z video, mapy, wykresów, informacji o miejscach na trasie. Po wybraniu trasy można pobrać ślad GPS w postaci pliku GPX, który można wgrać do mobilnej nawigacji na telefonie.

Quick access to some of the routes

Our location

Gallery

Address

Kraszewskiego 7
33-380 Krynica-Zdrój

Contact us

Email: [email protected]
Phone: 18 471 53 20

Links

www page

© Copyright 2017-2019 Vivamus - All Rights Reserved