interactive video routes

Rybna

Check our routes

Rybna w Małopolsce oferuje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu


W samym sercu Małopolski, 20 km od Krakowa, na terenie gminy Czernichów. To miejsce stworzone do aktywnego wypoczynku i regeneracji sił!

Rybna to malownicza miejscowosc połozona na terenie Rudniańskiego Parku krajobrazowego i jego otuliny, To wspaniałe miejsce do aktywnego wypoczynku od głebokich jarów i dolin po wymagające wysiłku wzgórza i skały z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry.

Our routes


Wybraliśmy dla Państwa szlaki rowerowe, które mamy nadzieję dostarczą wielu wrażeń. Opisy zawierają szczegółowe informacje, mapy, wykresy, zdjęcia i video.

Przygotowaliśmy wybór tras rowerowych i nordic walking. Do każdej trasy znajdą Państwo materiały, które zawierają interaktywną prezentację szlaku składającą się z video, mapy, wykresów, informacji o miejscach na trasie. Po wybraniu trasy można pobrać ślad GPS w postaci pliku GPX, który można wgrać do mobilnej nawigacji na telefonie.

Quick access to some of the routes

Zimny Dół

Fragment trasy. Zjazd przez wąwóz Zimny Dół.

Rybna-Wrzosy Nordic Walking

Nordic Walking z Rybnej na Wrzosy i z powrotem.

Rybna Walking

Trasa nordic walking z Rybnej, przez Wrzosy, pod Sosenkę i Bednarze.

Rybna Do Krzyża

Trasa rowerowa z pod kościoła w Sance do Rybnej. Trasa prowadzi ulicą Spacerową, na Bednarzach w Rybnej mija Krzyż obok którego znajdują się malownicze skałki i wejście do jaskini.

Our location

Gallery

Address

Słonecznikowa 32
32-061 Rybna

Contact us

Email: [email protected]
Phone: +48 519 848393

Links

www page

© Copyright 2017-2019 Vivamus - All Rights Reserved