interactive video routes

Mapa tras rowerowych Gminy Rytro

Check our routes

Responsive image

Mapa tras rowerowych Gminy Rytro


Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. "Małopolska Gościnna".

Perła Południa w Rytrze to idealne miejsce na bliższe poznanie górskiej natury. Hotel, położony w malowniczej okolicy Beskidu Sądeckiego, jest najlepszą bazą wypadową dla rowerowych i pieszych wycieczek. Przez miejscowość Rytro przebiegają szlaki turystyczne – m.in. przez pasmo Radziejowej do Szczawnicy, czyli popularnego miasteczka uzdrowiskowego, czy też Główny Szlak Beskidzki na Hale Łabowską. W Rytrze krzyżują się trasy szlaków rowerowych Aquavelo, Doliny Popradu i innych.

Our routes


Trasy rowerowe w Rytrze i okolicach opracowane przez Fundację Perła Południa

Przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowany zestaw tras rowerowych, który naszym zdaniem dobrze odzwierciedla bogactwo możliwości jakie oferuje nasza miejscowość i nasz region. Chcemy, żeby trasy o różnym stopniu trudności, nadające się na krótki wypad przed śniadaniem lub na całodzienną wycieczkę, stanowiły inspirację dla naszych gości pozostawiając miejsce na własne odkrycia. Zapewniamy, że pomysłów nie zabraknie Państwu na wiele sezonów.

Wszystkim naszym Gościom oraz użytkownikom naszej strony chcemy przypomnieć o zachowaniu ostrożności i o dobrym przygotowaniu się do wycieczki rowerowej. Każda wycieczka wymaga dostosowania do własnych możliwości, dobrego planowania i zadbania o sprawność sprzętu, który używamy. Szczególnie wycieczki górskie oraz te o dużej różnicy wysokości powinny być podejmowane tylko przez osoby z odpowiednim doświadczeniem i dysponujące niezawodnym i serwisowanym sprzętem.

Zachęcamy do aktywnego wypoczynku, do czerpania radości z pobytu w Rytrze i w Hotelu Perła Południa. Zapraszamy.


Quick access to some of the routes

Połom Wyżna - Wiatraki

Przyjemna przejażdżka z piękną panoramą. Najlepiej wybrać się rano lub po południu.

W kierunku Obłazów Ryterskich

Krótka widokowa wycieczka na stoki Rytra i Obłazów Ryterskich

Do Żegiestowa-Zdroju

Wyjątkowa wycieczka wzdłuż Popradu do malowniczego uzdrowiska Żegiestów-Zdrój.

Do Zamku w Rytrze

Wycieczka do symbolu Rytra - do ruin średniowiecznego zamku na wysokim wzgórzu na prawym brzegu Popradu

Our location

Address

Rytro 380
33-343 Rytro

Contact us

Email: [email protected]
Phone: :+ 48 18 446-90-31

Links

www page

© Copyright 2017-2019 Vivamus - All Rights Reserved