interactive video routes

Piekary

Check our routes

Malownicza miejscowość blisko Krakowa


Piekary i jego szlaki wzdłuż Wisły są wymarzonym miejscem na wycieczki rowerowe nie tylko dla krakowian. Warto wsiąść na rower i jadąc wzdłuż Wisły zachwycać się widokiem skałek piekarskich.

Piekary to miejscowość położona malowniczo na prawym (wschodnim) brzegu Wisły, w przełomowym jej odcinku,zwanym Bramą Tyniecką, naprzeciw opactwa Benedyktynów w Tyńcu. To stąd roztacza się najpiękniejszy widok na klasztory w Tyńcu i na Bielanach. Sołectwo jest częścią Jury Krakowsko-Częstochowskiej i wchodzi w skład Bielańsko Tynieckiego Parku Krajobrazowego. Dlatego też od dawna Piekary są celem wycieczek i miejscem wypoczynku mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości.

Our routes


Zaledwie kilka kilometrów ścieżką rowerową dzieli Kraków od spokojnej i malowniczej doliny Wisły, ze skałkami, widokami na podkrakowskie klasztory.


Quick access to some of the routes

Piekary-Kraków Hyperlapse

Na rowerze z Piekar do Krakowa do ulicy Wioślarskiej (niedaleko stacji Orlen). Trasa poprowadzona wzdłuż Wisły z widokiem na Klasztor w Tyńcu, Przegorzały, Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy. Film w formacie hyperlapse - przyśpieszony i stabilizowany.

Krakow-Piekary Hyperlapse

Na rowerze z Krakowa z ulicy Wioślarskiej (niedaleko stacji Orlen) do Piekar. Trasa poprowadzona wzdłuż Wisły z widokiem na Przegorzały, Bielańsko-Tyniecki Park Krajobrazowy i Klasztor w Tyńcu. Film w formacie hyperlapse - przyśpieszony i stabilizowany.

Our location

Gallery

Address

Piekary 100
32-060 Piekary

Contact us

Email: [email protected]
Phone: +48 501796217

Links

www page

© Copyright 2017-2019 Vivamus - All Rights Reserved