interactive video routes

Hotel Arłamów

Check our routes

Magiczny Hotel u Wrót Bieszczad


ZNAJDŹ OFERTĘ DLA SIEBIE

Zapraszamy Państwa w niezwykłe miejsce w górach, gdzie malownicze wzgórza i doliny porasta dziewicza Puszcza Karpacka. Przyroda jest nieskażona, a widoki zapierają dech w piersiach. Taki krajobraz skrywa w sobie prawdziwą perłę – Hotel ARŁAMÓW ****. Położony na wzgórzu, w środku lasu luksusowy obiekt jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Ma także niezwykłą historię, której nie mają inne hotele w Bieszczadach. Zapraszamy do Hotelu Arłamów **** – miejsca, w którym poznać można swoją naturę!

Our routes


Centrum Sportowe Arłamów – to moc atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Przyjedź i przekonaj się sam!

Krótki pobyt wypoczynkowy, czy całe wakacje w górach – wycieczki rowerowe to zawsze dobry sposób na spędzanie wolnego czasu i aktywny wypoczynek. Będąc u nas – rowerem możesz zwiedzić przepiękne Podkarpacie i unikalne, dziewicze tereny. Dla naszych Gości zostały przygotowane, wytyczone i oznakowane trasy rowerowe. Prowadzą przez parki krajobrazowe otaczające Hotel ARŁAMÓW ****. Podczas takich wycieczek spotkać można wiele gatunków żyjących w okolicy zwierząt. Oferujemy Państwu wypożyczalnię rowerów górskich.

Quick access to some of the routes

Pętla Arłamów - Kwaszenina - Trasa Niebieska

Trasa rowerowa: Hotel Arłamów - Trasa Niebieska - 13.9 km. Na trasie: widok na Połoninki Arłamowskie, Kwaszenina.

Pętla Arłamów - Trójca - Trasa Zielona

Trasa rowerowa: Hotel Arłamów - Trasa Zielona - 36.5 km. Na trasie: widok na Połoninki Arłamowskie, Makowa,Posada Rybotycka, rzeka Wiar, Trójca,Wille Arłamów-Trójca, Jamna Górna i Dolna.

Pętla Arłamów - Wojtkowa - Trasa Czerwona

Trasa rowerowa: Hotel Arłamów - Trasa Czerwona 31.2 km. Na trasie: widok na Połoninki Arłamowskie, Kwaszenina, Jureczkowa, Wojtkówka, Wojtkowa, Grąziowa.

Our location

Gallery

Address

Arłamów 1
38-700 Ustrzyki Dolne

Contact us

Email: [email protected]
Phone: + 48 13 443 10 00

Links

www page

© Copyright 2017-2019 Vivamus - All Rights Reserved