Zawsze przeczuwałeś, że możesz planować trasy rowerowe w lepszy sposób?

Nie szukaj dalej, właśnie znalazłeś!

Widziałeś świetną trasę na YouTube - ale gdzie ona właściwie jest?

Znalazłeś mapę trasy - ale okazała się za trudna (lub odwrotnie).

Był szczegółowy opis, ale zabłądziłeś....

Na trassy.pl połączenie materiałów video, map i wykresów stwarza unikalną możliwość szybkiego sprawdzenia czy trasa jest atrakcyjna a z drugiej strony na poznanie jej stopnia trudności.

Pełna synchronizacja filmu video, położenia na mapie, wykresów predkości, wysokości i stopnia nachylenia pozwala na łatwą identyfikację punktów charakterystycznych trasy i sprawdzenia ich w sposób najbardziej intuicyjny - czyli na filmie nakręconym w czasie jazdy na rowerze wzbogaconym o informacje w formie graficznej. Do każdej trasy otrzymasz ślad GPS do nawigacji w ulubionej aplikacji mobilnej.

Dodatkowo portal trassy.pl dostarcza narzędzia do łatwego tworzenia i publikacji własnych tras. W wyniku autor nie tylko uzyska ciekawą prezentację własnych materiałów z wycieczek rowerowych czy zawodów MTB ale również przyczyni się do budowy bazy interaktywnych tras video dla całej społeczności amatorów spędzania aktywnie czasu na rowerze.

Opublikowane trasy można oglądać w formie "wyścigów" - jednoczesne odtwarzanie przejazdów podążających tym samym śladem GPS co daje fascynującą możliwość patrzenia na to samo zdarzenie, miejsce czy wyścig z perspektywy wielu uczestników.

Oprócz wersji publicznej rozwiązanie wykorzystywane przez platformę trassy.pl jest otwarte dla zastosowań dostosowanych do potrzeb różnego rodzaju klientów jak np. miejscowości które chcą popularyzować swoją bazę tras, organizatorów wyścigów rowerowych, właścicieli ośrodków które są przyjazne dla rowerzystów i dobrze rozumieją ich potrzeby, społeczności i grup.

Zapraszamy do wizyt na stronie trassy.pl, korzystania z dostępnych materiałów, do aktywnego budowania coraz lepszej dokumentacji tras rowerowych oraz do współpracy przy tworzeniu nowych rozwiązań opartych na funkcjonalności platformy trassy.pl.

trassy.pl oraz firma Vivamus dostarczają pełnego wsparcia w obsłudze platformy oraz we wszystkich aspektach związanych z kręceniem i edycją filmów włącznie z atrakcyjną ofertą osprzętu. Możliwe jest również tworzenie dokumentacji video tras rowerowych na zamówienie.

Ruszaj, nie takie trassy straszne :)